• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023 sa uskutoční dňa 5. septembra od 8:30 hod na nádvorí školy.

Tešíme sa, že prázdne priestory školy sa opäť zaplnia vravou žiakov, ktorých čakajú pedagógovia odhodlaní otvoriť im ďalšie dvere na ceste k poznaniu.

• Rekonštrukcia chodníka

• Vážení rodičia, milí žiaci a priatelia školy

Vďaka participatívnemu rozpočtu mesta Rožňava v spolupráci s Technickými službami v Rožňave a VVS, a.s. závodu Rožňava sa nám v letných mesiacoch podarilo zrekonštruovať chodník od Medzimlynskej ulice smerom ku našej škole tak, ako to bolo naplánované a publikované v jarných mesiacoch. Na fotkách si môžete pozrieť, ako sa štrkový chodník zmenil na nový, vyasfaltovaný. Touto cestou by sme sa chceli poďakovať aj Ľubomírovi Takáčovi za pomoc a spoluprácu na tomto projekte.